‘Kompany legt 800.000 euro op tafel voor Bastien’: “Hij zorgt voor veel energie”

‘Kompany legt 800.000 euro op tafel voor Bastien’: “Hij zorgt voor veel energie”

5 juli - 23:45
3

Samuel Bastien maakt de overstap van Standard Luik naar Burnley. Vincent Kompany verwelkomde de middenvelder op de officiële kanalen van de Engelse club.

Bastien gaat aan de slag in de Championship. De middenvelder had nog een jaar op zijn contract staan en Het Nieuwsblad meldt een transferbedrag van 800.000 euro. Kompany is in de wolken met Bastien. "Hij is een geweldige aanwinst voor onze ploeg”, klinkt het.

Kompany kijkt er naar uit om samen met Bastien te werken."Samuel is een middenvelder die voor veel energie zorgt, hard werkt en veel ballen recupereert. We zijn in de wolken dat we hem kunnen halen en kijken ernaar uit om hem te verwelkomen in ons team."

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Plaats een reactie