OFFICIEEL: Ivoriaanse verdediger trekt naar KAS Eupen

OFFICIEEL: Ivoriaanse verdediger trekt naar KAS Eupen

Gepubliceerd: dinsdag 1 september 2020 om 15:42di 01-09-2020 om 15:42

Emmanuel Agbadou mag zich vanaf nu een speler van KAS Eupen noemen. Dinsdag kondigden de Panda's de komst van de 23-jarige Ivoriaanse verdediger aan. Agbadou komt over van FC San Pedro, een club uit zijn geboorteland.

Agbadou speelde eerder al in het buitenland. Hij was namelijk aan de slag bij US Monastir, een club uit Tunesië. Nu mag hij zijn kunsten komen tonen in de Jupiler Pro League. In de Oostkantons tekende hij een contract van drie seizoenen. 

"Hij is een jonge speler met veel potentieel. Hij is sterk en heeft een goede techniek. Hij is veelzijdig en kan in vrijwel elke verdedigende positie spelen en in actie komen als verdedigende middenvelder. Emmanuel zal zich snel en goed aanpassen aan de Jupiler Pro League en hij zal ons team in de defensieve sector versterken. We zijn verheugd om met hem samen te werken en we heten hem van harte welkom in ons team", aldus sportief directeur Jordi Condom.

Check hieronder samenvattingen, voetbalvirals en meer:

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZE DOEN HET! Een ijzersterk Club Brugge pakt de drie punten tegen Zenit Sint-Petersburg! #ZENCLU #ClubBrugge #Dennis #DeKetelaere #Zenit #UCL #ChampionsLeague

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie) op

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws