Mazzu kan glimlachen na nederlaag: Onze spelers mogen fier zijn

Mazzu kan glimlachen na nederlaag: "Onze spelers mogen fier zijn"

Gepubliceerd: zondag 1 augustus 2021 om 16:30zo 01-08-2021 om 16:30

Union heeft met 0-1 verloren van Club Brugge, maar coach Felice Mazzu is niet ontgoocheld. Hij kan zijn spelers alleen maar feliciteren, geeft hij aan bij RTBF

"Ik denk dat de spelers en de supporters fier mogen zijn op wat we hebben getoond. In de eerste helft waren wij de beste ploeg. We hebben genoeg kansen gehad om op voorsprong te komen. Spijtig genoeg hebben we die gemist."

Na de pauze zagen we wel een ander beeld. "In de tweede helft heeft Club Brugge iets meer gedrukt, maar ze hadden geen heel gevaarlijke kansen. Wij hadden ook weer twee of drie kansen en na hun goal konden we zelf ook nog scoren. Dat is een goed signaal, we moeten daarop bouwen voor de toekomst. Onze spelers hadden zeker een punt verdiend."

Die punten zullen er dan maar volgende week moeten komen. Dan is Beerschot de tegenstander. 

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws