De EK-gids voor 2021: het programma, de speeltijden en de uitslagen

De EK-gids voor 2021: het programma, de speeltijden en de uitslagen

Gepubliceerd: vrijdag 28 mei 2021 om 12:00vr 28-05-2021 om 12:00

Laatste update: maandag 14 juni 2021 om 16:52ma 14-06-2021 om 16:52

Het EK staat voor de deur! Tussen 11 juni en 11 juli strijden onze Rode Duivels samen met 23 andere landen om de Europese titel en op VoetbalPrimeur.be mis je niks van de actie. Alles wat je wil weten over het programma, speeltijden en uitslagen vind je bij ons.

Groep A: Turkije, Italië, Zwitserland en Wales

  • Vrijdag 11 juni, 21.00 uur, Rome: Italië – Turkije 3-0
  • Zaterdag 12 juni 15.00 uur, Bakoe: Wales – Zwitserland 1-1 
  • Woensdag 16 juni, 18.00 uur, Bakoe: Turkije – Wales
  • Woensdag 16 juni, 21.00 uur, Rome: Italië – Zwitserland
  • Zondag 20 juni, 18.00 uur, Rome: Italië – Wales
  • Zondag 20 juni, 18.00 uur, Bakoe: Zwitserland – Turkije

Groep B: België, Rusland, Denemarken en Finland

  • Zaterdag 12 juni, 18.00 uur, Kopenhagen: Denemarken – Finland 0-1
  • Zaterdag 12 juni, 21.00 uur, Sint-Petersburg: België – Rusland 3-0
  • Woensdag 16 juni, 15.00 uur, Sint-Petersburg: Finland – Rusland
  • Donderdag 17 juni, 18.00 uur, Kopenhagen: Denemarken – België
  • Maandag 21 juni, 21.00 uur, Kopenhagen: Denemarken – Rusland
  • Maandag 21 juni, 21.00 uur, Sint-Petersburg: Finland – België

Groep C: Nederland, Oostenrijk, Oekraïne en Noord-Macedonië

  • Zondag 13 juni, 18.00 uur, Boekarest: Oostenrijk – Noord-Macedonië 3-1
  • Zondag 13 juni, 21.00 uur, Amsterdam: Nederland – Oekraïne 3-2
  • Donderdag 17 juni, 15.00 uur, Boekarest: Oekraïne – Noord-Macedonië
  • Donderdag 17 juni, 21.00 uur, Amsterdam: Nederland – Oostenrijk
  • Maandag 21 juni, 18.00 uur, Amsterdam: Nederland – Noord-Macedonië
  • Maandag 21 juni, 18.00 uur, Boekarest: Oekraïne – Oostenrijk

Groep D: Engeland, Kroatië, Tsjechië en Schotland

  • Zondag 13 juni, 15.00 uur, Londen: Engeland – Kroatië 1-0
  • Maandag 14 juni, 15.00 uur, Glasgow: Schotland – Tsjechië 0-2
  • Vrijdag 18 juni, 18.00 uur, Glasgow: Kroatië – Tsjechië
  • Vrijdag 18 juni, 21.00 uur, Londen: Engeland – Schotland
  • Dinsdag 22 juni, 21.00 uur, Londen: Engeland – Tsjechië
  • Dinsdag 22 juni, 21.00 uur, Glasgow: Schotland – Kroatië

Groep E: Spanje, Zweden, Polen en Slowakije

  • Maandag 14 juni, 18.00 uur, Sint-Petersburg: Polen – Slowakije
  • Maandag 14 juni, 21.00 uur, Sevilla: Spanje – Zweden
  • Vrijdag 18 juni, 15.00 uur, Sint-Petersburg: Zweden – Slowakije
  • Zaterdag 19 juni, 21.00 uur, Sevilla: Spanje – Polen
  • Woensdag 23 juni, 18.00 uur, Sevilla: Spanje – Slowakije
  • Woensdag 23 juni, 18.00 uur, Sint-Petersburg: Zweden – Polen

Groep F: Frankrijk, Duitsland, Portugal en Hongarije

  • Dinsdag 15 juni, 18.00 uur, Boedapest: Hongarije – Portugal
  • Dinsdag 15 juni, 21.00 uur, München: Frankrijk – Duitsland
  • Zaterdag 19 juni, 15.00 uur, Boedapest: Hongarije – Frankrijk
  • Zaterdag 19 juni, 18.00 uur, München: Portugal – Duitsland
  • Woensdag 23 juni, 21.00 uur, München: Duitsland – Hongarije
  • Woensdag 23 juni, 21.00 uur, Boedapest: Portugal – Frankrijk

  • Zaterdag 26 juni, 18.00 uur, Amsterdam: nummer twee groep A – nummer twee groep B (AF2)
  • Zaterdag 26 juni, 21.00 uur, Londen: winnaar poule A – nummer twee groep C (AF1)
  • Zondag 27 juni, 18.00 uur, Boedapest: winnaar groep C – nummer drie groep D, E of F (AF4)
  • Zondag 27 juni, 21.00 uur, Sevilla: winnaar groep B – nummer drie groep A, D, E of F (AF3)
  • Maandag 28 juni, 18.00 uur, Kopenhagen: nummer twee groep D – nummer twee groep E (AF6)
  • Maandag 28 juni, 21.00 uur, Boekarest: winnaar groep F – nummer drie groep A, B of C (AF5)
  • Dinsdag 29 juni, 18.00 uur, Londen: winnaar groep D – nummer twee groep F (AF8)
  • Dinsdag 29 juni, 21.00 uur, Glasgow: winnaar groep E – nummer drie groep A, B, C of D (AF7)

  • Vrijdag 2 juli, 18.00 uur, Sint-Petersburg: winnaar AF5 – winnaar AF6 (KF1)
  • Vrijdag 2 juli, 21.00 uur, München: winnaar AF3 – winnaar AF1 (KF2)
  • Zaterdag 3 juli, 18.00 uur, Bakoe: winnaar AF4 – winnaar AF2 (KF3)
  • Zaterdag 3 juli, 21.00 uur, Rome: winnaar AF7 – winnaar AF8 (KF4)

  • Dinsdag 6 juli, 21.00 uur, Londen: winnaar KF1 – winnaar KF2 (HF1)
  • Woensdag 7 juli, 21.00 uur, Londen: winnaar KF3 – winnaar KF4 (HF2)

  • Zondag 11 juli, 21.00 uur, Londen: winnaar HF1 – winnaar HF2

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws