Anderlecht vreest toch voor vertrek Trebel: Je weet nooit

Anderlecht vreest toch voor vertrek Trebel: "Je weet nooit"

Gepubliceerd: zaterdag 18 augustus 2018 om 20:46za 18-08-2018 om 20:46

RSC Anderlecht wist vrijdagavond zonder al te veel problemen met 2-0 te winnen van Royal Excel Moeskroen. Daarvoor mag het onder andere Adrien Trebel bedanken, die weer één van de grote smaakmakers was.

De Fransman was goed voor een doelpunt tegen Moeskroen. Hij is de laatste weken dan ook één van de sterkhouders geworden bij Anderlecht. Dat zorgt voor veel buitenlandse interesse, maar Anderlecht ziet hem liever niet vertrekken.

Ook doelman Thomas Didillon beseft dat Anderlecht beter af is mét Trebel in de ploeg. "Hij is onze belangrijkste speler. Als je ziet hoeveel impact hij heeft op ons spel", zegt de landgenoot van Trebel.

"We hebben het geluk dat hij nog steeds in onze rangen loopt. Sportief, maar ook de mens Trebel, willen we hem altijd in onze ploeg hebben. We willen hem houden, maar in het voetbal weet je nooit", zegt de doelman in L'Avenir.

Plaats een reactie

Prpldynmt +8084
zaterdag 18 augustus 2018 om 20:50
Met hem zit de titel er in, zonder hem zal het een pak moeilijker zijn want ik zie niet meteen een betaalbare vervanger opduiken.
Vind ik leuk
maverick +289
zaterdag 18 augustus 2018 om 21:01
Een dikke préverhoging aanbieden voor zo'n speler. Dikke speler, positief en goed ingesteld, blijft gaan tot hij erbij neervalt !
Vind ik leuk
Kettos +2288
zaterdag 18 augustus 2018 om 21:12
Hij was vorig jaar al de absolute sterkhouder. Als die nog weggaat kan je de titel praktisch vergeten want zelfs met hem denk ik dat het moeilijk zal zijn. Tenzij Devroe nog een paar konijnen uit z'n hoed tovert, maar dat zie ik niet meteen gebeuren...
[Reactie gewijzigd op zaterdag 18 augustus 2018 om 21:15]
Vind ik leuk
Fcb for ever +4907
zaterdag 18 augustus 2018 om 21:24
Oei paniek in het kiekenkot
Als de rosse vertrekt
Wordt de 2e plaats wel heel moeilijk
Vind ik leuk
zondag 19 augustus 2018 om 00:59
Er zijn hier boeren supporter van Anderlecht want geven zo graag commentaar op onze ploeg;dat ze ginder in boerenland hun plan trekken!
Vind ik leuk

Bekijk het laatste nieuws