Beerschot-Wilrijk op weg naar 1A, nieuwe investeerders hebben grote plannen

  Beerschot-Wilrijk op weg naar 1A, nieuwe investeerders hebben grote plannen

  Gepubliceerd: vrijdag 12 januari 2018 om 16:12vr 12-01-2018 om 16:12

  Hoofdsponsor DCA zal voortaan een belangrijke rol spelen in het verhaal van Beerschot-Wilrijk. Het bouwbedrijf zal zich meer inmengen in de dagelijkse werking van de club. Het doel? Eerste Klasse A halen.

  "Door deze princiepsovereenkomst gooien we meteen ook onze ambitie op tafel. We willen op een zo kort mogelijke termijn promoveren naar 1A, en onze club op het hoogste sportieve niveau consolideren", reageerde voorzitter Eric Roef op de officiële website van Beerschot-Wilrijk.

  De Antwerpse club zal voortaan ook een flinke portefeuille hebben. "Om die ambities waar te maken zal DCA de volgende vijf jaar een aanzienlijke kapitaalsinvestering voorzien", aldus Roef, die er nog aan toevoegt dat het huidige bestuur gewoon blijft zoals het nu is. DCA zal echter wel een ondersteunende rol bieden.

  Infrastructuur
  Naast een flinke geldbuidel, komt er ook een nieuwe infrastructuur bij de club. "Tenslotte zal DCA met onmiddellijke ingang de nodige aanpassingen uitvoeren met betrekking tot de infrastructuur van ons oefencomplex, gelegen aan het Universiteitsplein in Wilrijk. De bouw van een volledig nieuw jeugdcentrum zal tevens als belangrijke prioriteit worden behandeld."

  "Als voorzitter van KFCO Beerschot Wilrijk houd ik er dan ook aan om de heer Francis Vrancken, de eigenaar van DCA, in naam van onze club te bedanken voor deze belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van onze club", besluit Roef.

  Poll

  Is dit een goede zaak voor het Belgische voetbal?

  (336 stemmen)

  Plaats een reactie

  VeeDeeVee +15991
  vrijdag 12 januari 2018 om 16:15
  Ze mogen het hebben. Het belangrijkste zijn ze al lang kwijt: hun eigenheid.
  Vind ik leuk
  azerty +1408
  vrijdag 12 januari 2018 om 16:31
  Sfeer is er daar altijd. Laat die mr naar de hoogste reeks komen. Zij liever dan Cercle of Union.....
  Vind ik leuk
  Julien +1187
  vrijdag 12 januari 2018 om 17:59
  De KBVB zou een aparte competitie moeten inrichten voor clubs die al minstens tweemaal fusioneerden, zoals :
  -FC Veldwijk Germinal Ekeren Beerschot Wilrijk Antwerpen Metropool ;
  -FC Racing White Woluwe Daring Molenbeek Brussels Kanaalplan ;
  -Koninklijke Weireldploeg Atletische Sportvereniging Vanneste
  Genootschap Oostende Voetbal aan Zee ;
  -Oud Heverlee Zwarte Duivels Stade Leuven vanachter de Delhaize;

  En zo zijn er nog een paar, genoeg om met een afzonderlijke reeks te starten. Uniek in Europa. Maar het moet gezegd, fusieclubs hebben zo hun eigen charme. Niet te versmaden !
  Vind ik leuk
  Toca +40017
  vrijdag 12 januari 2018 om 18:16
  Een beetje dubbele reactie in feite he.. er zouden beter wat meer kleintjes samen gaan denk ik.
  Vind ik leuk

  Bekijk het laatste nieuws