Waasland-Beveren houdt de moed erin: “Het komt zeker goed met onze ploeg”

Waasland-Beveren houdt de moed erin: “Het komt zeker goed met onze ploeg”

Gepubliceerd: donderdag 13 februari 2020 om 08:46do 13-02-2020 om 08:46

Waasland-Beveren ging in eigen huis onderuit tegen KV Kortrijk (1-2) en ziet zo rode lantaarn Cercle Brugge tot op zes punten komen. Na afloop reageerde doelman Nordin Jackers tegenover Sporza.

“We speelden een redelijk goede eerste heft en hadden bij momenten het overwicht”, vindt Jackers. “Maar toen kwam die ene kans voor Kortrijk en Lepoint trapte hem goed binnen. Daarna zijn we wel blijven voetballen en niet in een dip beland. Dat is wel positief.”

“We kijken niet echt naar het klassement, maar gewoon wedstrijd per wedstrijd. We werken hard tijdens de week en gaan voluit in de wedstrijden. We weten dat er een zwaar parcours aankomt, maar niks is onmogelijk. Ik denk dat het zeker kan met onze ploeg”, aldus de goalie.

Check hieronder samenvattingen, voetbalvirals en meer:

Poll

Blijft Waasland-Beveren in de JPL?

(161 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws