Geen ruimte voor sterallures onder Leko: Niet het team van één speler

Geen ruimte voor sterallures onder Leko: "Niet het team van één speler"

Gepubliceerd: zaterdag 4 juli 2020 om 14:15za 04-07-2020 om 14:15

De buitenlandse stage van Antwerp zit erop. De troepen van Ivan Leko keren opnieuw naar de heimat, de coach blikt alvast tevreden terug.

Het Duitse Harsewinkel-Marienfeld vormde de afgelopen dagen het decor van de Antwerpse voorbereiding. Naast het fysieke aspect, werd er ook veel aandacht besteed aan teambuilding. Geen toeval, Leko wil van zijn team één geheel maken. "We proberen een team te creëren met een sterk familiegevoel", aldus Leko op de officiële clubkanalen.

"Iedereen moet het gevoel hebben dat ze belangrijk zijn, dat iedereen zijn rol heeft. Het gevoel dat dit ons team is", legt de Kroaat uit. Voor sterallures zal er onder Leko dan ook geen ruimte zijn. "Het is niet het team van één speler of van de coach, dit is ons team en dat moet iedereen voelen."

Check hieronder samenvattingen, voetbalvirals en meer:

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goed nieuws voor het Belgisch voetbal! Minister van Sport Ben Weyts laat voetbal dan toch toe op Antwerps grondgebied! #AntwerpFC #Antwerp #KVMechelen #Mechelen #Beerschot #Antwerpen #JPL

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie) op

Poll

Is Antwerp een titelkandidaat?

(196 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws