OFFICIEEL: Standard vindt akkoord en laat Mpoku vertrekken

OFFICIEEL: Standard vindt akkoord en laat Mpoku vertrekken

Gepubliceerd: dinsdag 21 januari 2020 om 16:16di 21-01-2020 om 16:16

Paul-José Mpoku heeft Standard Luik officieel verlaten. De Rouches maken de transfer naar Al-Wahda Football Club bekend.

‘De laatste dagen toonde Polo zich zeer enthousiast om naar de Verenigde Arabische Emiraten te trekken en onze club ging uiteindelijk akkoord om mee te werken aan deze transfer’, klinkt het op de clubwebsite.

De middenvelder gaat nu een nieuwe uitdaging aan. ‘Standard de Liège bedankt Paul-José Mpoku voor alles wat hij onze club heeft bijgebracht tijdens zijn verschillende passages en wenst hem het beste toe in zijn verdere professionele carrière.’

Check hieronder samenvattingen, voetbalvirals en meer:

Poll

Een goede keuze van Mpoku?

(102 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws