OFFICIEEL: Prachtige, witte rook bij Antwerp, contractverlenging tot 2020

OFFICIEEL: Prachtige, witte rook bij Antwerp, contractverlenging tot 2020

Gepubliceerd: vrijdag 14 september 2018 om 18:20vr 14-09-2018 om 18:20

Eerder deze week had Club Brugge heugelijk nieuws te melden met de contractverlenging van Hans Vanaken. Vrijdag is het de beurt aan Royal Antwerp FC om zijn fans blij te maken. The Great Old laat weten dat Faris Haroun immers zijn contract heeft verlengd.

De kapitein van Antwerp lag nog tot medio 2019 onder contract op de Bosuil. Dat is dat nu met een jaartje verlengd. Haroun is nu dus tot 2020 aan The Great Old gebonden. 

'Faris Haroun is sinds januari 2017 bij onze club aangesloten. Ons loopwonder is sindsdien niet meer weg te denken uit de ploeg en is sinds het vertrek van Duplus kapitein van de Ploeg van’t Stad', klinkt het bij Antwerp. 'Faris speelde ondertussen al 48 wedstrijden, scoorde daarin 4 maal voor onze Reds én dwong hij mee de promotie naar 1A af! Zonet ondertekende hij een nieuw contract dat hem tot 30 juni 2020 aan onze club verbindt!'

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws