OFFICIEEL: Standard vindt aanwinst in Mechelen, ex-speler keert terug

OFFICIEEL: Standard vindt aanwinst in Mechelen, ex-speler keert terug

10-06-2016 10:58
0

Ibrahima Cissé verlaat KV Mechelen. De middenvelder heeft een contract voor vier seizoenen bij zijn ex-club Standard getekend. Dat bevestigde de Rouches vrijdag via hun website.

De 22-jarige middenvelder werd opgeleid bij Standard tussen 2005 en 2012. In het seizoen 2012 - 2013 maakte hij ook zijn debuut voor de eerste ploeg van de Rouches. Cissé speelde 42 matchen alvorens hij In juni 2014 de overstap maakte naar KV Mechelen.

Nu keert Cissé dus terug naar het oude nest. "Onze club is gelukkig met deze terugkeer, het wenst hem welkom "thuis" en hoopt dat hij mooie dingen zal verwezenlijken bij onze club", aldus het bericht van Standard.

Opvallend: de laatste maanden lag Cissé bij KV Mechelen in de lappenmand. Een knieblessure houdt hem sinds december van het veld. Normaal kan hij wel de voorbereiding op het nieuwe seizoen met de groep aanvatten.

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Plaats een reactie