Mathijssen over Jonge Duivels: We moeten meer kansen creëren

Mathijssen over Jonge Duivels: "We moeten meer kansen creëren"

Dinsdag spelen de Belgische beloften hun vierde groepswedstrijd in de kwalificatiecampagne voor het EK. De tegenstander is dan Denemarken. Coach Jacky Mathijssen is alvast op zijn hoede voor de Denen. 

De Belgen klopte vorige week nog Kazachstan met 2-0 en blijven zo foutloos in hun groep. "Tegen Denemarken spelen is anders dan tegen Kazachstan. Automatisch komen een aantal andere jongens in onze ploeg dan op het voorplan", citeert Sporza de coach. 

Mathijssen beseft waar het gevaar ligt bij de Denen. "Denemarken is in principe de beste ploeg uit onze groep. Ze zijn heel gevaarlijk als ze op voorsprong komen. WIj zijn vaak superdominant en hebben 80 procent balbezit, maar we creëren dan maar 3 kansen. Maar dat moet beter zijn tegen Denemarken."

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Plaats een reactie