UPDATE: 'Peeters komt steeds stap dichter bij akkoord met Waasland-Beveren'

UPDATE: 'Peeters komt steeds stap dichter bij akkoord met Waasland-Beveren'

Gepubliceerd: dinsdag 13 november 2018 om 07:30di 13-11-2018 om 07:30

Waasland-Beveren heeft zaterdagavond na het 2-0 verlies tegen Cercle Brugge afscheid genomen van trainer Yannick Ferrera. De club wil snel werk maken van een opvolger. Bob Peeters zou de topkandidaat zijn op de Freethiel.

Dat meldt Sporza zondagavond. Waasland-Beveren moet op zoek naar een nieuwe coach, want Ferrera betaalde het gelag voor de slechte resultaten in de heenronde. Peeters is een oude bekende van de ploeg. In november 2013 nam hij de fakkel over van Glen De Boeck en hield hij Waasland-Beveren in eerste klasse.

Aan het einde van dat seizoen besloot Peeters echter om aan de slag te gaan bij het Engelse Charlton van Roland Duchâtelet. De voorbije jaren werd zijn naam al een paar keer genoemd, maar die plotse overstap naar Engeland was nog niet verteerd bij enkele bestuursleden. Dat zou nu geen probleem meer zijn.

Peeters zelf zou graag opnieuw op het hoogste niveau aan de slag gaan. Dirk Geraerd, assistent-coach bij Waasland-Beveren, verklaarde eerder dat hij dinsdag al een nieuwe hoofdtrainer op het veld verwacht. Als de onderhandelingen gunstig verlopen, zou dat dus Bob Peeters kunnen zijn.

Lees ook Waasland-Beveren zit niet stil: “Verwacht dinsdag een nieuwe coach”

Update 12/11, 7.30: Volgens Het Nieuwsblad heeft Waasland-Beveren maandag gesprekken gepland met Bob Peeters van Westerlo. Het ziet er dus naar uit dat de opvolger van Yannick Ferrera bijna een feit is. 'Voorzitter ad interim Jozef Van Remoortel nam gisteren contact op met Westerlo. Daar wacht manager Herman Wijnants het gesprek af met zijn trainer', aldus HNB.

Update 13/11, 7.30: Ook Het Laatste Nieuws geeft aan dat Peeters op weg is naar Waasland-Beveren. Het eerste gesprek met Waasland-Beveren zou goed afgelopen zijn. De onderhandelingen worden dinsdag hervat. Niets zou een overgang nog in de weg staan.

Plaats een reactie

Rebel +1772
zondag 11 november 2018 om 21:34
Eerste reactie na het lezen dacht ik dat Clement terug kwam,in België kan alles met de juiste makelaar
Vind ik leuk
Toca +47343
dinsdag 13 november 2018 om 08:47
Ze doen nu net hetzelfde als Genk met clement vorig jaar. En toen stond heel Beveren op hun achterste poten.
Vind ik leuk
zondag 11 november 2018 om 22:47
Pff, die ploegen gaan het ook nooit leren ivm trainerkeuze...
Vind ik leuk
maandag 12 november 2018 om 00:33
Het is idd niet voor niks dat er zoveel memes zijn van Bob...
Vind ik leuk
Bart Joos +2050
maandag 12 november 2018 om 08:40
Hoe belachelijk kan je zijn.. Steeds maar vissen in dezelfde vijver, steeds weer dezelfde namen.
Vind ik leuk
maandag 12 november 2018 om 09:22
Als Bob Peerters kandidaat is om trainer te worden.... tja dan weet je dat het moeilijk wordt.
Vind ik leuk
Kemphaan +141
maandag 12 november 2018 om 12:59
Tja, den Bob wil graag terug op het hoogste niveau coachen. Kan ook zomaar zijn dat ie de bui al voelt hangen bij Westerlo na de slechte resultaten en eieren voor zen geld kiest!
Vind ik leuk
freejazz +2096
dinsdag 13 november 2018 om 14:27
Het zou wel eens kunnen zijn dat de bui die WB boven het hoofd hangt zwaarder is dan die van Westerlo.
Vind ik leuk
Kemphaan +141
woensdag 14 november 2018 om 14:03
Zou ook zomaar kunnen!
Vind ik leuk
maandag 12 november 2018 om 18:40
Tja als den BOB komt is het gedaan met drinken en spelen daar in Beveren.
Vind ik leuk
mapolean +1065
dinsdag 13 november 2018 om 07:39
Slechte keuze Bob... Héél slechte keuze...
Vind ik leuk
dinsdag 13 november 2018 om 08:59
Hoe dom kan je zijn , een ploeg die waarschijnlijk een degradatie niet kan ontlopen (matchfixing) overnemen . Of weet Bobke al iets meer want hetgeen er nu al bedisseld is geworden verschiet ik van niets meer .
Vind ik leuk
w-b forever +1337
dinsdag 13 november 2018 om 13:53
Toca mijnen beste!!!Dit is iets waar de meeste sups van w-b niet voor gekozen hebben.Had ons bestuur meer gerichte en kwaliteitsvolle spelers gehaald dan had het zeker niet zover hoeven te komen en was ferrera gewoon onze coach gebleven.Zo simpel is dat.En ja ons bestuur is hier serieus de mist ingegaan.
[Reactie gewijzigd op dinsdag 13 november 2018 om 13:55]
Vind ik leuk

Bekijk het laatste nieuws