OFFICIEEL: KAA Gent en Vanhaezebrouck nemen na seizoen afscheid

OFFICIEEL: KAA Gent en Vanhaezebrouck nemen na dit seizoen afscheid van elkaar

14 mei om 07:06
Laatste update: 14 mei om 08:32

KAA Gent heeft officieel bekendgemaakt dat De Buffalo’s en Hein Vanhaezebrouck na dit seizoen uit elkaar gaan. Gent geeft aan dat de club en de hoofdtrainer in de beste verstandhouding afscheid van elkaar nemen.

Vanhaezebrouck zijn contract loopt eind volgende maand af en in onderling overleg hebben de hoofdtrainer en de club besloten om aan het einde van dit seizoen hun samenwerking niet opnieuw te verlengen. Vanhaezebrouck was bezig aan zijn tweede passage van 3,5 jaar.

‘De hele club is ontzettend dankbaar voor de toewijding en passie die Hein altijd heeft getoond. Hij zal ons team in totaal in 371 officiële wedstrijden gecoacht hebben. Zijn naam staat voor eeuwig gebeiteld in onze clubgeschiedenis, zal altijd verbonden blijven aan KAA Gent en zal ook voortleven in de harten van onze supporters’, deelt Gent via de officiële kanalen.