De kop is eraf: Trossard zet actie op en rondt zelf af, eerste goal bij Besiktas

Praat mee!

Een eerste feestje voor Leandro Trossard bij SK Besiktas. De Rode Duivel moest er even op wachten, maar in het competitieduel tegen Erzurumspor trof hij voor het eerst raak. De verdienste ging ook volledig naar hem. Trossard zette een dribbel in vanop links, speelde de bal af op Oh Hyeon-gyu (ex-Genk) en kreeg die vervolgens terug. Met een tackle schoof hij het leer tegen de touwen, goed voor de 2-0 én zijn allereerste goal voor Besiktas.

Na rust zou Trossard overigens nog eens scoren, maar dat doelpunt werd afgekeurd voor handspel. Uiteindelijk won Besiktas met 3-0. Door de zege wipt de club uit Istanbul (even?) naar de kop met 12 op 15. Stadsrivaal Galatasaray zit aan 10 punten uit 4 matchen.

In aflevering 6 van het nieuwe seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de goede seizoensstart van Standard, ziet men RSC Anderlecht nu pas aan het seizoen beginnen en is Gent het nieuwe Union? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.