Genk-fans maken zich al warm: het beste van Erenbjerg bij Zulte Waregem
Bij KRC Genk is er slechts één missie voor volgend seizoen: een (heel) stuk beter doen. Na een teleurstellend jaar is de club vastbesloten om zich te versterken op de zomermarkt. De eerste grote aanwinst is Jeppe Erenbjerg geworden. De Deen van SV Zulte Waregem kende een geweldig seizoen en moet kwaliteit toevoegen in de Genkse aanval.
Om de transfer van Zulte Waregem naar KRC Genk in de kijker te zetten (en om de Genkse fans alvast op te warmen) heeft DAZN een compilatie gemaakt van de beste momenten van Jeppe Erenbjerg in zijn eerste jaar in de Jupiler Pro League. En dat waren er heel wat!
In aflevering 1 van Tijd voor WK-voetbal wordt er al stevig vooruitgeblikt op het WK in de VS, Mexico en Canada. Mogen onze Rode Duivels dromen van de hoofdprijs? En wat met Lukaku en anderen op het toernooi? Dat en nog veel meer in Tijd voor WK-Voetbal.










