Beveren viert zoveelste driepunter met ... sneeuwballengevecht bij Francs Borains

6Reacties

De trein die SK Beveren heet, dendert onverminderd voort. Dit weekend won de koploper van de Challenger Pro League met 0-2 bij Francs Borains, goed voor een fenomenale 63 op 69. De meegereisde fans trakteerden hun helden op ... een sneeuwballengevecht! Het is eens een andere manier om een zege te vieren.

Door de zoveelste overwinning telt Beveren nu al twaalf punten voorsprong op de eerste achtervolger, KV Kortrijk. Bovendien hebben de Waaslanders nog een wedstrijd tegoed.

In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Beveren wint voor 20e keer, fans vieren met sneeuwballengevecht