Rode massa in Bilbao: duizenden fans verzamelen zich voor Europa League-kraker

De fans van Athletic Bilbao zijn klaar voor de kraker tegen Manchester United. De Basken nemen het in de halve finale van de Europa League op tegen de ploeg van Ruben Amorim. De Spaanse supporters hebben zich met duizenden, zo niet tienzuidenden fans verzameld voor het mooie affiche. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.