Loading

Cercle Brugge geeft supporters hoop met video voor play-downs: 'It's not over yet'

Het tegen degradatie strijdende Cercle Brugge heeft een video gelanceerd voor de supporters. De media-afdeling van Cercle wilde hun fans laten weten dat de strijd nog niet gestreden is tegen degradatie in de Jupiler Pro League

Momenteel staat Cercle bovenaan in de degradatiepoule van de JPL met een minimale voorsprong van één punt op Sint Truiden VV. Aankomend weekend speelt de ploeg van Jimmy de Wulf tegen KV Kortrijk. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.