Loading

Handen op elkaar in Stamford Bridge, applaus na comeback van Lavia

Na vier maanden maakte Romeo Lavia zaterdag zijn comeback in de basis. Dat deed onze landgenoot in het duel tussen Chelsea en Everton. Toen Lavia na 67 minuten naar de kant ging en Reece James in zijn plaats kwam, pakte Stamford Bridge uit met applaus.

Chelsea won de match tegen Everton met 1-0. In de 27e minuut maakte Nicolas Jackson het enige doelpunt van de match. Door de zege staat Chelsea (voorlopig) op de vierde plaats in de Premier League.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de titel van Zulte Waregem, de armtierige topper RSC Anderlecht – Antwerp, het anti-voetbal van Union tegen KRC Genk en de demonstratie van Club Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.