Vanzeir over overstap naar Gent: "Mijn keuze lag al vast voor het vertrek van Vrancken"

1 februari om 12:13

Dante Vanzeir heeft in een interview met DAZN meer uitleg gegeven over zijn keuze voor KAA Gent. De spits, die overkwam van New York Red Bulls, benadrukt dat zijn beslissing niet beïnvloed werd door het vertrek van Wouter Vrancken.

Vanzeir geeft toe dat hij eigenlijk niet het type aanvaller is dat past binnen de speelstijl van Vrancken, die liever met één diepe spits speelde. Toch speelde dit geen doorslaggevende rol in zijn beslissing. "Mijn keuze lag al vast voor het vertrek van Wouter Vrancken. Dat toont aan hoeveel vertrouwen ik heb in het project van KAA Gent," aldus de aanvaller.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de aanstelling van Rudi Garcia, de defensieve zorgen bij RSC Anderlecht en het vertrek van Wouter Vrancken bij KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.