Hogeschoolvoetbal: Rodrygo maakt oogverblinde Real-goal na hakassist Bellingham

22 januari om 22:00

Real Madrid heeft vooralsnog geen kind aan RB Salzburg. De Koninklijke keken al snel tegen een 2-0 voorsprong aan. Vooral de tweede Real-goal was van enorme schoonheid. 

Het doelpunt kwam van de voet van Rodrygo, die even daarvoor ook de 1-0 voor zijn rekening had genomen. De Braziliaan kreeg de bal heerlijk mee van Jude Bellingham, en werkte vervolgens prachtig binnen. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het ontslag van Domenico Tedesco en zijn mogelijke opvolgers, het debuut van Chino Huerta bij RSC Anderlecht en de potentieel spannendste degradatiestrijd ooit. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.