Hayen doet oproep voor Club Brugge-fans: "Kom vroeger naar het Jan Breydelstadion"

20 januari om 15:41

Morgenavond staat de Champions League-kraker tussen Club Brugge en Juventus op het programma. Voorafgaand aan het duel had Brugge-coach Nicky Hayen een boodschap voor de supporters tijdens de persconferentie

Voor het duel roept Hayen de supporters massaal op om eerder naar het Jan Breydelstadion te komen. De coach van de huidige nummer twee van de Jupiler Pro League om de spelers te steunen. Hayen hoopt daarmee een sfeer te creëren die eerder tegen Aston Villa en Sporting Lissabon ook was. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het ontslag van Domenico Tedesco en zijn mogelijke opvolgers, het debuut van Chino Huerta bij RSC Anderlecht en de potentieel spannendste degradatiestrijd ooit. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.