Dierckens reageert: Een kaakslag, maar niets te maken met KV Oostende

Dierckens reageert: "Een kaakslag, maar niets te maken met KV Oostende"

Gepubliceerd: woensdag 19 februari 2020 om 19:15wo 19-02-2020 om 19:15

KV Oostende kreeg dinsdag een onaangename verrassing. Een tiental speurders voerden namelijk een huiszoeking uit op de club. Voorzitter Frank Dierckens reageert daar nu zelf op via de sociale media.

'Ik besef maar al te goed dat dit, na het fantastisch nieuws van zaterdagmorgen (de Amerikaanse investeerder, red.), voor velen een harde kaakslag was. Ik kan hierop enkel in eer en geweten bevestigen dat dit niets, maar dan ook niets met KVO te maken heeft. KVO staat hier volledig buiten. Dit is ook zo door alle gerechtelijke diensten bevestigd.'

Dierckens blijft voorlopig wel discreet. 'Verder kan ik hier niet dieper op in gaan, we gaan gewoon samen verder, en zorgen dat wij samen met onze twaalfde man, onze ploeg zaterdagavond keihard gaan steunen. Wij hebben jullie nu keihard nodig. Onze coach, technische en medische staf en ikzelf, trachten op alle manieren onze spelers extra te motiveren om de drie belangrijke punten thuis te houden!'

Logo Bundesliga

Check hier de hoogtepunten van de afgelopen Bundesliga-speelronde

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws