De Witte legt keuze voor Kums uit: “De situatie bood zich nu aan”

De Witte legt keuze voor Kums uit: “De situatie bood zich nu aan”

Gepubliceerd: donderdag 22 augustus 2019 om 07:48do 22-08-2019 om 07:48

KAA Gent heeft verrast met de komst van Sven Kums. De 31-jarige middenvelder keert op huurbasis terug naar het oude nest. Voorzitter Ivan De Witte gaf meer uitleg aan Het Nieuwsblad.

KAA Gent dacht al een tijdje aan Kums van Anderlecht. “Net zoals bij Laurent speelde het mee dat Sven een goed gevoel aan onze club heeft overgehouden. Zijn overgang is iets wat al langer leefde, maar de situatie bood zich nu aan.”

De Buffalo’s willen veel kwaliteit in de selectie. “Ik denk dat het zowel voor club als voor speler een goede keuze was. Hij is een versterking voor onze groep. Het mag duidelijk zijn dat we dit seizoen willen ingaan met een kwalitatieve kern.”

Poll

Een goede keuze van KAA Gent?

(340 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws