OFFICIEEL: Man achter Van Avermaet versterkt de staf van Club Brugge

OFFICIEEL: Man achter Van Avermaet versterkt de staf van Club Brugge

Gepubliceerd: woensdag 17 juli 2019 om 12:56wo 17-07-2019 om 12:56


Club Brugge gaat in zee David Bombeke. David Bombeke. In nauw overleg met hoofdcoach Philippe Clement zal hij leiding geven aan het medisch en performance team van Blauw-Zwart.

Bombeke is niet zomaar iemand. Hij is één van ‘s lands meest gerenommeerde en geconsulteerde begeleiders van topsporters. In het voetbal werkte hij onder meer voor Waasland-Beveren en momenteel is hij ook actief bij het CCC-Team van Greg Van Avermaet.

"Ik ben ontzettend blij dat iemand met zijn reputatie ervoor gekozen heeft om zich voltijds in te zetten voor Club. We hebben in ons basecamp nu alle infrastructuur en technologie voor handen om onze spelers op topniveau te begeleiden zowel op collectief als individueel vlak en we zijn ervan overtuigd dat we de lat op dat vlak nog hoger kunnen leggen door zijn expertise toe te voegen aan ons team", aldus Philippe Clement op de website van Club Brugge.

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws