OFFICIEEL: Anderlecht maakt komst Bellamy bekend: “Blijven inzetten op jeugd”

OFFICIEEL: Anderlecht maakt komst Bellamy bekend: “Blijven inzetten op jeugd”

Gepubliceerd: donderdag 20 juni 2019 om 15:45do 20-06-2019 om 15:45

RSC Anderlecht heeft de komst van Craig Bellamy bekendgemaakt op de officiële kanalen. De 39-jarige trainer zal aan de slag gaan als beloftencoach en heeft een contract voor drie seizoenen getekend.

Bellamy speelde als voetballer onder meer bij Liverpool en Manchester City. “We zijn erg blij dat Craig de overstap maakt naar RSC Anderlecht. Hij heeft veel ervaring en kan onze jeugdspelers zowel op mentaal als op voetbaltechnisch vlak veel bijbrengen. Als beloftencoach krijgt hij de taak om de jonge talenten klaar te stomen voor het A-team”, laat Youth Director Jean Kindermans weten.

Ook Sportief Directeur Michael Verschueren is in de wolken en benadrukt het belang van de jeugdwerking bij Anderlecht. “De aanstelling van Craig bewijst dat wij blijven inzetten op onze jeugdwerking. Hij zal nauw samenwerken met Vincent Kompany, Simon Davies en de jeugdtrainers om de overstap van onze ‘purple talents’ naar het A-team te vergemakkelijken.”

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Poll

Een goede aanwinst voor Anderlecht?

Ja
77%
Nee
23%
(278 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws