“Onze spelersgroep zal niet klaar zijn tegen 15 juni”

“Onze spelersgroep zal niet klaar zijn tegen 15 juni”

Gepubliceerd: donderdag 23 mei 2019 om 15:30do 23-05-2019 om 15:30

Bernd Hollerbach is de nieuwe trainer van Royal Excel Moeskroen. Donderdag stelden de Henegouwers de Duitsers voor. Naar eigen zeggen handelden Les Hurlus bewust heel snel om de opvolger van Bernd Storck voor te stellen.

Storck zette dit seizoen mooie resultaten neer bij Moeskroen, maar de trainer besloot al in mei om te stoppen bij Moeskroen. De club onderhandelde daarom al een tijdje met Hollerbach. Moeskroen begon aan dit seizoen met een nul op achttien. "Dat willen we nu absoluut vermijden", aldus CEO Paul Allaerts tegenover Sportwereld.

Het zal wel nog een tijdje duren alvorens Moeskroen op volle sterkte is. "We zullen er alles aan doen zodat meneer Hollerbach met een competitieve selectie aan de competitie kan beginnen. Maar we moeten natuurlijk ook realistisch zijn dat onze spelersgroep niet klaar zal zijn tegen 15 juni wanneer de trainingen weer starten."

Poll

Gaat Moeskroen volgend seizoen Play-Off 1 halen?

(192 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws