Preud’homme vreest vertrek sterkhouders: “Veel interesse in onze spelers”

Preud’homme vreest vertrek sterkhouders: “Veel interesse in onze spelers”

Gepubliceerd: zaterdag 12 januari 2019 om 13:46za 12-01-2019 om 13:46

Michel Preud’homme houdt zijn hart vast tijdens de wintertransferperiode. Verschillende sterkhouders kunnen op interesse rekenen van tal van clubs. Tegenover Het Belang van Limburg laat de coach zich uit over mogelijke vertrekkers.

"Helaas zijn er veel ploegen die interesse in onze spelers tonen. Ze hebben zich getoond in Europa en de buitenlandse ploegen hebben ons hier ook gezien. Wij zijn een Belgische club dus je weet nooit wat kan gebeuren", aldus Preud’homme.

Spelers zoals Razvan Marin, Konstantinos Laifis en Guillermo Ochoa werden al in verband gebracht met een uitgaande transfer. Het valt nog af te wachten of Standard ook inkomende transfers zal verrichten. 

Luyindama
Ook Luyindama werd genoemd voor een transfer, maar de verdediger heeft zelf al te kennen gegeven niet te willen vertrekken tijdens de winter. In de zomer zal Luyindama weer al zijn opties bekijken.

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws