Club-fans lopen niet warm van mogelijke nieuwkomer: 'En waarom niet onze jeugd?'

Club-fans lopen niet warm van mogelijke nieuwkomer: 'En waarom niet onze jeugd?'

Gepubliceerd: maandag 28 mei 2018 om 21:15ma 28-05-2018 om 21:15

Club Brugge is volop aan het speuren naar versterking met het oog op volgend seizoen. Mats Rits staat hoog op het verlangslijstje van de landskampioen, maar enkele fans van Blauw-Zwart hebben weinig vertrouwen in de middenvelder van KV Mechelen. 

Rits zit sinds 2013 bij Malinwa, waar hij 166 competitieduels speelde. Bij Club Brugge moet hij de doublure van zowel Ruud Vormer als Hans Vanaken worden. Coach Ivan Leko zou bovendien aandringen op de komst van Rits, aangezien de Kroaat graag een dynamische middenvelder met ervaring in zijn selectie heeft. Enkele fans van Blauw-Zwart zijn echter minder opgetogen met de mogelijk komst van Rits.

Lees ook: 'Club Brugge schakelt versnelling hoger voor gegeerd wild'

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

Poll

Zou Mats Rits een goede aanwinst zijn voor Club Brugge?

Ja
21%
Nee
40%
Twijfelgeval
39%
(608 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws