OFFICIEEL Oud-Heverlee Leuven is bezig bij en kondigt drie handtekeningen aan

OFFICIEEL Oud-Heverlee Leuven is bezig bij en kondigt drie handtekeningen aan

vrijdag 19 mei 2017 om 15:00

Als je met transfernieuws naar buitenkomt, kun je het best meteen goed doen. Dat heeft Oud-Heverlee Leuven dan ook maar gedaan. Vrijdag maakte de club bekend dat maar liefst drie spelers een contract voor volgend seizoen aan Den Dreef tekenden.  

OHL begon met het nieuws dat Laurent Henkinet bij de club blijft. 'Hij heeft zijn contract bij onze club verlengd. De komende drie seizoenen zal ons Luikse sluitstuk opnieuw proberen clean sheets te verzamelen aan Den Dreef.'

Daarna kondigde het een man met veel ervaring aan. 'De eerste nieuwe naam die te noteren valt is de 25-jarige Kenneth Schuermans. Deze boomlange verdediger was mee het sleutel op de deur toen Westerlo kampioen werd in Tweede Klasse en is een betrouwbare centrale verdediger met 80 wedstrijden in de Jupiler Pro League en zo'n 60 matchen in de Proximus League op de teller.'

De ploeg uit Leuven kondigde ook tweede nieuwe verdediger aan. 'Tot slot komt Clément Fabre onze verdediging versterken. Deze imposante Fransman stond bijna elke wedstrijd in de basis bij Tubize en zal samen met Kenneth en Laurent de nul proberen te houden voor onze club. We wensen Clément ook een fantastische verjaardag want hij mag vandaag 28 kaarsjes uitblazen!'

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws

OFFICIEEL Oud-Heverlee Leuven is bezig bij en kondigt drie handtekeningen aan