Club Brugge strikt Maarten Martens: Grote meerwaarde voor onze jeugdopleiding

Club Brugge strikt Maarten Martens: "Grote meerwaarde voor onze jeugdopleiding"

Gepubliceerd: donderdag 28 april 2016 om 19:30do 28-04-2016 om 19:30

Club Brugge haalde deze week een verrassende naam binnen: Maarten Martens gaat er aan de slag als jeugdtrainer. Martens kijkt uit naar deze nieuwe uitdaging.

De ex-speler van Anderlecht is heel blij dat Club hem een kans wil geven. "Ik heb altijd het gevoel gehad dat werken met jonge spelers iets voor mij was. Na mijn profcarrière, die ik jammer genoeg vroegtijdig heb moeten beëindigen, ben ik dadelijk begonnen met een trainerscursus. Toen Club mij contacteerde en mij hun jeugdproject uitlegde, werd ik steeds enthousiaster over hun manier van werken. Ik ben dan ook blij hier aan de slag te kunnen", vertelt hij op ClubTV.

Ook Club zelf kijkt uit naar de nieuwe samenwerking. "Met al zijn ervaring als ex-profvoetballer en ex-international betekent de komst van Maarten een grote meerwaarde voor onze jeugdopleiding. Ons doel blijft om zoveel mogelijk jonge talenten te laten doorstromen naar de A-kern. Maarten zal ons hierbij helpen", aldus jeugdcoördinator Pascal De Maesschalck.

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws