Wilmots tempert het enthousiasme: Onze spelers zijn geen titularissen

Wilmots tempert het enthousiasme: "Onze spelers zijn geen titularissen"

26-03-2016 11:30
0

De Belgen hebben alles in huis om Europees kampioen te worden. Zo goed als alle internationals spelen bij Europese topclubs, maar niet altijd als titularissen. En daar zit Marc Wilmots mee verveeld. 

La Dernière Heure vroeg de bondscoach als de Rode Duivels de nieuwe Europese kampioen kunnen worden. Daar antwoordde Wilmots: "Ja, dat is mogelijk". Het Kampfschwein is steeds voorzichtig met zulke prognoses en heeft daar ook zijn redenen voor. "Mensen zijn niet blind, buiten onze landsgrenzen weten zij ook dat wij over een goede groep beschikken. Ik ontvang dagelijks tientallen aanvragen voor interviews van buitenlandse journalisten."

"Zij willen meer over ons weten", gaat Wilmots verder. "En ik ben blij dat zij ons werk kunnen waarderen. Maar ik wil alles wel relativeren. Onze spelers zijn niet altijd titularissen bij hun club. Dat is niet het geval bij bijvoorbeeld Duitsland of Spanje. Al hun spelers zijn sleutelfiguren bij hun clubs. Daar ligt het grote verschil." 

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s

Plaats een reactie