Photonews

Vanaken wint bij ex-club Lommel: "Niemand gaat hier makkelijk komen winnen"
Hans Vanaken heeft met Club Brugge een nipte 0-1-zege geboekt op het veld van zijn voormalige club Lommel. De Brugse aanvoerder werd na afloop uitgeroepen tot Man van de Match, maar keek vooral met plezier terug op zijn terugkeer naar Lommel.
“Het was plezant dat mijn vader en mijn broer samen de aftrap mochten geven met mijn petekindje. Een mooi moment. Net als het applaus van de fans na affluiten”, vertelt Vanaken, geciteerd door Het Belang van Limburg.
De middenvelder zag geen spektakelstuk in het Soevereinstadion. “Het was redelijk gesloten met weinig grote kansen”, analyseerde hij. Club Brugge had voor de rust volgens Vanaken de beste mogelijkheden en kwam op voorsprong, maar zakte na de pauze wat weg. Toch hield Club de nul. “Aan de andere kant hebben we ook niet al te veel weggegeven”, aldus Vanaken.
Ondanks de nederlaag maakte Lommel indruk op Vanaken. De middenvelder verwacht dat het voor veel ploegen bijzonder lastig wordt om punten te pakken in Limburg. “Niemand gaat hier makkelijk komen winnen dit seizoen”, klonk het lovend. Voor Vanaken en Club Brugge was de wedstrijd uiteindelijk vooral belangrijk om de drie punten mee naar Brugge te nemen.
In aflevering 5 van het nieuwe seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Club Brugge-aanvaller Carlos Forbs tegen KAA Gent, een Brusselse derby die Union SG weer wint en ziet men een revelatie bij KRC Genk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




