Photo News

"Brughmans wordt de toekomstige nummer één van de nationale ploeg"
Johan Boskamp heeft in Het Belang van Limburg bijzonder lovende woorden over voor Lucca Brughmans. De analist vindt dat KRC Genk uitstekend heeft onderhandeld met Liverpool en ziet in de jonge doelman zelfs een toekomstig nummer één van de Rode Duivels.
Boskamp is vooral tevreden dat Brughmans ondanks zijn transfer nog een seizoen bij Genk blijft. "Gelukkig maar. Ik vind het wel knap onderhandeld van KRC Genk. Ze cashen 35 miljoen en mogen hem nog een jaartje gebruiken. Ook voor Brughmans zelf is dit de beste oplossing. Op deze leeftijd moet hij gewoon spelen. Bij Liverpool was dat moeilijk geweest."
De voormalige trainer volgt Brughmans al sinds zijn jeugd en is duidelijk onder de indruk van de kwaliteiten van de 18-jarige doelman. Boskamp trekt daarbij een opvallende vergelijking met een andere Belgische topkeeper. "Misschien wel het grootste Belgische keeperstalent sinds Thibaut Courtois. Hij heeft alles: lengte, snelheid en goeie voetjes."
Boskamp denkt dan ook dat Liverpool ondanks het forse bedrag een uitstekende investering heeft gedaan. Hij ziet in Brughmans bovendien een mogelijke toekomstige nummer één van de Rode Duivels. "35 miljoen euro is een hoop geld, maar ik denk wel dat Liverpool een goeie zaak heeft gedaan. Ik geloof echt dat Brughmans de toekomstige doelman van de nationale ploeg wordt."
In aflevering 5 van het nieuwe seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Club Brugge-aanvaller Carlos Forbs tegen KAA Gent, een Brusselse derby die Union SG weer wint en ziet men een revelatie bij KRC Genk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




