Photo News

Photo News

‘Anderlecht en Dundee United praten nog over Ferry’

8Reacties

RSC Anderlecht is nog altijd op zoek naar versterkingen voor de selectie. Nadat eerder al het nieuws kwam dat paars-wit de komst van Santi García nog niet uit het hoofd heeft gezet, zet het ook nog altijd zijn zinnen op de komst van Will Ferry, weet Sacha Tavolieri.

Momenteel lijkt Anderlecht nog niet tot een akkoord te komen met Dundee United over de transfer van Ferry. Anderlecht zou een bedrag van maximaal 2,5 miljoen euro willen betalen voor de speler, terwijl Dundee United op een hoger bedrag rekent. De clubs zijn voorlopig nog altijd in gesprek over de transfersom.

Ferry is een linkervleugelverdediger die al sinds de zomer van 2024 voor Dundee United speelt, nadat hij werd overgenomen van Cheltenham Town. Bij Dundee United groeide de Ier uit tot een vaste basiskracht. In mei 2026 werd hij voor het eerst opgeroepen voor het nationale team van Ierland, waarna hij op 16 mei zijn interlanddebuut maakte tegen Grenada.

In het afgelopen seizoen was Ferry in aanvallend opzicht van grote waarde voor Dundee United als vleugelverdediger. In de Scottish Premiership kwam Ferry vier keer tot scoren en gaf hij zes assists. Momenteel heeft Anderlecht op de linkervleugel de beschikking over Ludwig Augustinsson en Moussa Ndiaye. Ook Léo Pétrot is nog inzetbaar op de linkerflank.

In aflevering 3 van het nieuwe seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de nederlaag van RSC Anderlecht tegen SK Beveren, ziet men Union een dramatische week beleven en waren er toch heel wat discutabele beslissingen in een leuke JPL-speeldag. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.