RSC Anderlecht ziet eerste bod op Santi Garcia geweigerd door Gil Vicente

'Anderlecht krijgt 'njet' op transfermarkt: eerste bod voor Garcia meteen geweigerd'

2Reacties

RSC Anderlecht heeft zijn zoektocht naar aanvallende versterking naar Portugal gebracht. Paars-wit heeft volgens Record een eerste poging ondernomen om Santi Garcia los te weken bij Gil Vicente. De Brusselaars kregen echter meteen te horen dat er financieel een flinke inspanning nodig zal zijn.

Garcia kan rekenen op concrete belangstelling vanuit het Lotto Park. De Spaanse aanvallende middenvelder heeft RSC Anderlecht kunnen overtuigen, waarna de Brusselaars ook daadwerkelijk een voorstel indienden. Gil Vicente wees dat bod volgens de Portugese krant resoluut af omdat het bedrag veel te laag lag.

Een transfer is daarmee evenwel nog niet uitgesloten. Gil Vicente zou bereid zijn om mee te werken aan een vertrek wanneer er een aantrekkelijk bedrag op tafel komt. RSC Anderlecht weet dus wat het te doen staat indien het Garcia daadwerkelijk naar België wil halen. Bovendien kan paars-wit het dossier beter niet te lang laten aanslepen, want ook Toulouse toont interesse in de middenvelder.

Garcia past alvast binnen de posities waarop RSC Anderlecht zich nog wil versterken. In het aanvallende compartiment mogen volgens de aangeleverde informatie nog minstens twee nieuwkomers volgen. Of de Spanjaard één van hen wordt, zal vooral afhangen van de bereidheid van de Brusselaars om na het geweigerde openingsbod opnieuw aan te kloppen bij Gil Vicente.

In aflevering 2 van het nieuwe seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overwinningen van Club Brugge, RSC Anderlecht en Union, ziet men geen winnaarscultuur bij KRC Genk en wordt er gezocht naar de JPL-samenvattingen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.