
Doku mist mogelijk cruciale WK-match: “Niemand wil geboorte missen”
Jeremy Doku mist mogelijk een cruciale WK-match met de Rode Duivels. De vleugelaanvaller van de Rode Duivels verwacht samen met zijn vrouw Shireen begin juli een kindje. De geboorte wil Doku niet missen en op deze manier lijken de Rode Duivels een belangrijke WK-match zonder hun absolute smaakmaker te moeten afwerken.
In een interview kwam het nakende vaderschap van Doku ter sprake. De geboorte is gepland rond de achtste finales van het WK. “Niemand wil een geboorte missen”, vertelt Doku aan Het Laatste Nieuws. “Het is bovendien mijn eerste kindje.”
“Maar ik weet ook dat er veel komt kijken bij voetbal. De bond leeft in elk geval mee met de spelers en onze situaties, dus we zullen zien wat we kunnen doen”, geeft Doku aan. Volgens HLN zou Doku gebruik kunnen maken van een privévliegtuig.
Het missen van Doku zou een aderlating zijn voor de Rode Duivels. De winger is het daar zelf niet volledig mee eens. “Iedereen is vervangbaar”, klinkt het tot slot bij Doku. Naast Doku verwacht Brandon Mechele ook een kind. De vrouw van Mechele is uitgerekend voor 15 juli, amper vier dagen voor de WK-finale.
In aflevering 1 van Tijd voor WK-voetbal wordt er al stevig vooruitgeblikt op het WK in de VS, Mexico en Canada. Mogen onze Rode Duivels dromen van de hoofdprijs? En wat met Lukaku en anderen op het toernooi? Dat en nog veel meer in Tijd voor WK-Voetbal.






