Photo News

De Bruyne kijkt uit naar treffen met Salah: "Onze kinderen gingen naar dezelfde school"
Maandag staat de eerste WK-wedstrijd voor onze Rode Duivels op het programma. Kevin De Bruyne kijkt uit naar het duel en naar eigen zeggen ook naar het weerzien met Mohamed Salah.
De Bruyne schitterde natuurlijk jarenlang voor Manchester City, terwijl Salah op zijn beurt het mooie weer maakte bij concurrent Liverpool. Desondanks hadden ze blijkbaar regelmatig contact. "Het wordt leuk om Mo Salah terug te zien, want onze kinderen gingen in Engeland naar dezelfde school", klinkt het bij Het Nieuwsblad.
Hoewel onze Rode Duivels op papier over heel wat meer kwaliteit beschikken dan Egypte, is De Bruyne op z'n hoede. "De ervaring leert mij wel dat zo’n eerste WK-match nooit gemakkelijk is omdat iedereen wat nerveus is", klinkt het. "Maar als je goed begint, kun je groeien in het toernooi."
Naast Salah is ook Omar Marmoush één van de sterkhouders bij Egypte. Met Mahmoud Hassan Trezeguet loopt er ook één oude bekende uit de JPL rond. Hij kwam in een ver verleden nog uit voor RSC Anderlecht en Moeskroen. Tegenwoordig speelt hij voor Al Ahly, dat hem afgelopen zomer overnam van Trabzonspor.
In aflevering 1 van Tijd voor WK-voetbal wordt er al stevig vooruitgeblikt op het WK in de VS, Mexico en Canada. Mogen onze Rode Duivels dromen van de hoofdprijs? En wat met Lukaku en anderen op het toernooi? Dat en nog veel meer in Tijd voor WK-Voetbal.




