
Tweemaal nieuwe doeken bij Rode Duivels: “Garcia houdt niet van pottenkijkers”
Rudi Garcia houdt niet van pottenkijkers bij de Rode Duivels. De bondscoach van de Rode Duivels heeft tot tweemaal toe de doeken vervangen om in meer privacy te kunnen trainen, meldt Het Nieuwsblad.
Kristof Liberloo, de chef sport van HNB, is in de Verenigde Staten om de Rode Duivels te volgen. Rondom het trainingsveld van de Rode Duivels zijn tot tweemaal toe nieuwe doeken opgehangen.
Enkele supporters proberen de Rode Duivels te bekijken en Liberloo werd gevraagd wat bondscoach Garcia daarvan vindt. “Als die supporters zich een beetje gedragen, vindt hij dat niet zo heel erg”, deelt Liberloo.
Desondanks is Garcia er alert op dat de concurrentie niet komt spieken bij de Rode Duivels. “Maar het valt wel op dat hij niet van pottenkijkers houdt. Ik denk dat hij dan vooral schrik heeft dat er bijvoorbeeld iemand van Egypte zou komen kijken”, aldus Liberloo.
De journalist geeft tot slot aan dat Garcia de nodige maatregelen heeft genomen. “En dus heeft hij tot twee keer toe nieuwe doeken laten aanbrengen rond het trainingsveld. Dat was wel nodig, want je kon dwars door het doek dat er eerst hing kijken.”
In aflevering 1 van Tijd voor WK-voetbal wordt er al stevig vooruitgeblikt op het WK in de VS, Mexico en Canada. Mogen onze Rode Duivels dromen van de hoofdprijs? En wat met Lukaku en anderen op het toernooi? Dat en nog veel meer in Tijd voor WK-Voetbal.






