
Brighton reageert op miljoenenbod van Tottenham: 'Hebben tweede bod afgewezen'
Brighton & Hove Albion heeft een bod van Tottenham Hotspur op Jan Paul van Hecke afgewezen, dat bevestigt Brighton-directeur Paul Barber. Tottenham zou een bod van ruim tachtig miljoen euro hebben uitgebracht.
"Er zal altijd veel interesse zijn in onze beste spelers, en zeker in het geval van Jan Paul (Van Hecke, red.)", begint Paul Barber tegenover TalkSport. "We hebben heel duidelijk gemaakt dat die interesse al een tijdje speelt en uit verschillende hoeken komt."
De directeur van Brighton bevestigt ook dat de Londense club een tweede bod op de Oranje-international heeft uitgebracht. "Ja, we hebben de afgelopen week een bod van Tottenham afgewezen, twee keer om precies te zijn. Vanuit dat oogpunt moet het zowel voor ons als voor de speler de juiste keuze zijn."
Van Hecke zou ook in de belangstelling staan van Chelsea en Manchester City. Bij Tottenham Hotspur zou de 25-jarige Nederlander herenigd worden met Roberto De Zerbi, met wie hij tussen 2022 en 2024 samenwerkte bij Brighton.
Het WK komt eraan! Dat betekent niet alleen heel wat topwedstrijden van onder meer onze Rode Duivels, maar ook heel wat verhalen, analyses en discussies naast het veld. Daarom blijft Tijd voor Voetbal ook deze zomer van de partij met een speciale WK-editie: Tijd voor WK-voetbal! In de podcast houden we je op de hoogte van alles wat leeft op het WK. Luister nu naar de trailer en mis geen enkele aflevering!






