
'OH Leuven kan Nyakossi verliezen, maar vraagt wel acht miljoen euro'
Feyenoord toont belangstelling voor Roggerio Nyakossi. Dat meldt Foot Mercato. De 22-jarige verdediger van OH Leuven heeft een uitstekend seizoen achter de rug. Naast Feyenoord zijn volgens het Franse medium ook ploegen uit de Premier League, Ligue 1 en de Bundesliga in de markt voor Nyakossi.
De jeugdinternational van Zwitserland verkaste in 2022 van Servette naar Olympique Marseille voor een slordige twee miljoen euro. Bij L'OM brak de 1 meter 94 lange Nyakossi echter niet door. Marseille verkocht de verdediger in januari 2025 met verlies aan OH Leuven, maar bedong wél een terugkoopclausule, weet Foot Mercato.
Anderhalf jaar na zijn transfer naar OHL zou Nyakossi zich nu in de kijker hebben gespeeld bij tal van clubs uit Europa. Feyenoord wordt daarbij genoemd als één van de geïnteresseerde partijen. Nyakossi moet naar verluidt acht miljoen euro kosten. Naast Feyenoord volgen ook Olympique Lyon, Strasbourg, FC Augsburg, VfB Stuttgart, Hoffenheim, Everton en het naar de Premier League gepromoveerde Ipswich Town de boomlange verdediger. De rechtspoot met Togolese roots ligt nog vast tot medio 2027.
In aflevering 42 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de nieuwe kampioen Club Brugge, de rellen in de Waalse derby en de promotie van Lommel. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




