Go Ahead legt Noorse keeper vast

OFFICIEEL: De Busser is nog niet weg, maar Go Ahead Eagles haalt al nieuwe doelman

1Reacties

Kjetil Haug versterkt de gelederen van Go Ahead Eagles. De 27-jarige goalie uit Noorwegen is woensdagmiddag gepresenteerd bij zijn nieuwe club. Met de komst van Haug anticipeert Go Ahead op het aanstaande vertrek van Jari De Busser. Onze landgenoot mikt deze zomer op een transfer.

Haug komt transfervrij over van Toulouse. Hij tekent voor drie jaar. "Voor mij voelt dit als een mooie nieuwe uitdaging bij een club met een sterke uitstraling", wordt hij geciteerd op de website van zijn nieuwe club. "Ik heb de afgelopen jaren bij verschillende clubs gespeeld, maar het gevoel hier is direct goed. Ik ben al in het stadion geweest en heb veel beelden van Go Ahead Eagles gezien."

Go Ahead is blij met het contracteren van de Noorse sluitpost. "Met het vertrek van meerdere keepers wilden we tijdig anticiperen op de situatie. Kjetil stond al geruime tijd op onze radar vanwege zijn sterke uitstraling en kwaliteiten", zegt technisch manager Marc van Hintum.

"Hoewel hij de afgelopen jaren voornamelijk als tweede doelman actief was bij Toulouse, hebben wij veel vertrouwen in zijn potentie en verwachten we dat hij zich hier uitstekend kan ontwikkelen."

De Busser, nu nog de nummer 1 van Go Ahead, heeft er geen geheim van gemaakt dat hij deze zomer graag een transfer wil maken. De Belg wordt in verband gebracht met onder meer Celtic.