Mario Been heeft vertrouwen in Eenhoorn bij Feyenoord

Been gelooft in rechterhand van Rigaux bij Feyenoord: 'Bij hem in goede handen'

Praat mee!

Mario Been, de voormalige trainer van KRC Genk, heeft zijn vertrouwen uitgesproken in Robert Eenhoorn, de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. Laatstgenoemde werd zaterdagmiddag gepresenteerd door de Rotterdammers en gaat samenwerken met technisch directeur Dévy Rigaux die overkomt van Club Brugge. Been gelooft erin dat Eenhoorn de juiste man is voor de rol van algemeen directeur in De Kuip.

In gesprek met ESPN omschrijft Been allereerst de persoonlijkheid van Eenhoorn. "Absoluut een winnaar. Dat blijkt uit alles. Dat heeft hij bij AZ bewezen", zegt de analist, die daarmee wijst naar de tien jaar dat Eenhoorn algemeen directeur was van AZ. "Hij is medeverantwoordelijk geweest voor grote transfers, de verbouwing van het stadion en het opzetten van de jeugdopleiding, dat klinkt als een klok."

Been vindt het een goede zaak dat de algemene en technische zaken bij Feyenoord weer door twee verschillende mensen opgepakt zullen worden. "Met name bij een topclub heb je én iemand nodig die zich specifiek bezighoudt met het technische gebeuren én iemand die het overkoepelend allemaal in de gaten houdt", legt hij uit. "Als je daar een goede samenwerking in hebt, dan heb je een goede twee-eenheid."

Ten slotte spreekt Been zijn vertrouwen uit in Eenhoorn. "Het is een geweldig mens, het is een winnaar en hij heeft het ook laten zien bij een club als AZ", zegt hij. "Hij heeft de nodige ervaring op gedaan en die kan hij verder uitbreiden bij een mooie club als Feyenoord. Ik denk dat de club bij hem in goede handen is."

In aflevering 41 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de demonstratie van Club Brugge tegen Union, een moeilijke week voor RSC Anderlecht en KRC Genk en de selectie van de Rode Duivels. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.