Geen WK-selectie voor Stassin, maar Ligue 1 kan nog na penaltythriller

Geen WK met Rode Duivels voor Stassin, maar Ligue 1 kan nog na thriller

Praat mee!

Lucas Stassin is niet opgenomen in de WK-selectie van Rudi Garcia voor de Rode Duivels, maar kan aankomend seizoen mogelijk wel uitkomen in de Franse Ligue 1. In de Promotion Play-Offs wist Saint-Etienne Rodez te verslaan na strafschoppen. Onze landgenoot Stassin wist zijn strafschop te benutten.

Saint-Etienne en Rodez speelden met 0-0 gelijk, maar de ploeg van Stassin wist uiteindelijk via strafschoppen te winnen. Bij Saint-Etienne kwam doelman Brice Maubleu vlak voor de strafschoppenreeks als invaller binnen de lijnen.

Maubleu maakte direct indruk door twee strafschoppen te keren, maar ging vervolgens zelf als nemer de mist in, waardoor hij bijna van de held in de schlemiel veranderde. Uiteindelijk konden Maubleu en Stassin juichen tegen Rodez.

Door de overwinning is er nog slechts een laatste obstakel voor de Ligue 1. Saint-Etienne moet het nog opnemen tegen Auxerre, Nice of Le Havre. Aankomende zondag wordt bepaald wie van deze ploegen de tegenstander wordt.

In aflevering 40 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overwinningen van Club Brugge en Union, de theaterwedstrijd tussen RSC Anderlecht en KAA Gent en haalt Dender of Lommel het? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.