Photo News

Rode kaart kan Cvetković bekerfinale kosten, maar achterpoort voor RSC Anderlecht
Zondag kreeg Mihajlo Cvetković rood in KAA Gent - RSC Anderlecht. Door de uitsluiting kan de aanvaller van paars-wit mogelijks de bekerfinale missen. Alleen of dat effectief gaat gebeuren, is nog maar de vraag.
Anderlecht speelde zondag een sterke eerste helft in Gent en stond lang op een verdiende voorsprong. In de slotfase van de eerste helft ging het echter volledig mis voor de bezoekers. In de 44e minuut bracht Jean-Kévin Duverne de thuisploeg eerst langszij waarna het in de blessuretijd nog erger werd voor Anderlecht. Nadat Cvetković eerst een duw in de rug kreeg, reageerde hij zich af op zijn tegenstander. De scheidsrechter trok rood.
Cvetković moet nu vrezen voor een schorsing. Dinsdag moet de aanvaller normaal verschijnen bij de bond en krijgt hij een schorsingsvoorstel. Wordt het voorstel aanvaard, dan gaat de schorsing meteen in. De schorsing telt al vanaf de volgende officiële match in België. De volgende partij van Anderlecht is al op donderdag want dan speelt paars-wit de bekerfinale tegen Union Saint-Gilloise. Aanvaardt Anderlecht de schorsing, dan mist Cvetković dus de finale.
Maar Anderlecht heeft de optie om in beroep te gaan. Doet paars-wit dat, dan kan Cvetković waarschijnlijk wel in de bekerfinale tegen Union Saint-Gilloise spelen. De reden? De definitieve uitspraak zal dan niet gebeuren voor de finale.
In aflevering 39 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de reacties van Union over de wedstrijdleiding, de overwinning van Club Brugge tegen RSC Anderlecht en wie wil de Europe Play-Offs eigenlijk winnen? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.






