
Geen schorsing voor Messoudi na 'een objectieve evaluatie van de feiten'
Beerschot heeft goed nieuws ontvangen. Trainer Mo Messoudi wordt dan toch niet geschorst. Het Disciplinair Comité wilde hem aanvankelijk bestraffen voor een incident tijdens een oefenwedstrijd tegen Oud-Heverlee Leuven.
Beerschot ging echter succesvol in beroep. ‘Na een herziening van het dossier en een objectieve evaluatie van de feiten heeft de bevoegde instantie beslist om af te zien van een effectieve sanctie’, klinkt het bij de club.
De Antwerpse club is blij dat Messoudi geen effectieve schorsing krijgt. ‘De club is tevreden dat deze zaak uiteindelijk op een correcte en evenwichtige manier werd beoordeeld. Mo Messoudi komt er uiteindelijk vanaf met een blaam, zonder verdere sportieve gevolgen.’
Beerschot maakt nog altijd kans op promotie naar de Jupiler Pro League. In de Promotion Play-Offs moet het wel nog een 3-1 nederlaag tegen Lommel goedmaken. Indien dat lukt, wacht Dender.
In aflevering 39 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de reacties van Union over de wedstrijdleiding, de overwinning van Club Brugge tegen RSC Anderlecht en wie wil de Europe Play-Offs eigenlijk winnen? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




