Photo News

Lierse-kapitein scheurt kruisband in laatste speelronde: “Ik wil hier sterker uitkomen”
Jenthe Martens kende een bijzonder ongelukkige laatste speelronde. Voor hem en Lierse SK stond er in de slotspeelronde niets meer op het spel, maar voor de aanvoerder zat de wedstrijd er al vlak voor rust op. Martens scheurde namelijk zijn kruisband.
Op het moment dat het gebeurde wist Martens direct dat het mis was. “Ik voelde het meteen: er was een krak. Bij een actie van mijn tegenstander wilde ik hem volgen. Bij het afzetten wist ik meteen: dit is niet goed", aldus Martens bij Het Laatste Nieuws.
Martens scheurde zijn kruisband af, maar probeerde toch nog door te spelen. “Nog voor de rust begon mijn knie meer pijn te doen. Uiteindelijk heb ik nog even geprobeerd door te spelen, maar voor halfweg zat mijn wedstrijd erop.”
Na de operatie moet Martens revalideren. Een vakantie zit er dus niet in. “Normaal vertrok ik op 10 mei naar Italië met mijn vriendin. Dat hebben we helaas moeten annuleren. In plaats daarvan wacht me nu een lange revalidatie. Maar ik wil hier sterker uitkomen.”
In aflevering 39 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de reacties van Union over de wedstrijdleiding, de overwinning van Club Brugge tegen RSC Anderlecht en wie wil de Europe Play-Offs eigenlijk winnen? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




