
Brighton wint mede door assist van MDC van Chelsea, toekomst Rosenior in twijfel
Brighton & Hove Albion heeft dinsdag goede zaken gedaan in de Premier League. Door een 3-0 overwinning tegen Chelsea klimt de club boven The Blues naar de zesde plaats in de Premier League. Het is de vijfde competitiewedstrijd op rij dat Chelsea verliest.
Het was al snel raak voor de thuisploeg. Jorrel Hato probeerde een scherpe corner weg te koppen, maar de bal viel perfect voor de voeten van Ferdi Kadıoğlu. De verdediger haalde hard uit en vond via een Chelsea-verdediger het net. Brighton bleef na de 1-0 dominant, maar wist het net niet meer te vinden in de eerste helft, ondanks enkele goede kansen.
In de tweede helft werd de voorsprong snel verdubbeld. Jack Hinshelwood was het eindstation van een snelle counter en wist met een geplaatst schot de 2-0 te scoren. Danny Welbeck tekende vlak voor tijd nog voor de 3-0. Dit deed hij op aangeven van Maxim De Cuyper.
Door de overwinning klimt Brighton naar de zesde plaats, boven Chelsea. Het is voor The Blues de vijfde nederlaag op rij zonder één doelpunt te maken. Voor trainer Liam Rosenior worden de komende dagen daardoor erg interessant. De Engelsman staat de laatste weken onder veel druk van de media, iets wat dit resultaat niet zal verlichten.
In aflevering 37 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de titelstrijd tussen Union SG en Club Brugge, het optreden van Da Costa bij RSC Anderlecht en een uitgefloten Kanga bij KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




