Photo News

Vergeten pion duikt weer op bij Anderlecht: “Een Interessante winger, maakt indruk"
Bij RSC Anderlecht duikt plots weer een naam opnieuw op. Coba Da Costa leek lange tijd op een zijspoor te zitten, maar krijgt nu opnieuw kansen van coach Jérémy Taravel. Zijn recente invalbeurten hebben duidelijk indruk gemaakt.
Volgens Taravel had De Costa tijd nodig om zich aan te passen aan het niveau. “Hij moest wennen aan de intensiteit en was fysiek nog niet helemaal klaar,” klonk het op de persconferentie. "Ook het gebrek aan wedstrijdritme speelde een rol in zijn moeilijke start."
De coach ziet nu echter duidelijke progressie. Vooral zijn invalbeurt tegen KAA Gent werd positief onthaald. “Beetje bij beetje is dat beter gegaan en hij viel gewoon zeer goed in”, aldus Taravel.
Wat De Costa extra interessant maakt, is zijn specifieke profiel. “Het is een echte winger met snelheid, en dat hebben we niet veel in de kern. Ook zijn mentaliteit en werkethiek mogen er zeker zijn."
In aflevering 36 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men een goed, maar verliezend STVV tegen Club Brugge, de verschillende penaltygevallen in de JPL en de tweestrijd in de Europe Play-Offs. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




